Afiša: Līgas Purmales glezniecības personālizstādi „Kas dārzā?”

Gandrīz trīs gadus Līga Purmale gleznojusi darbus, kas eksponēti izstādē „KAS DĀRZĀ?”. Izstādi gaidot to „pārlikām” divas reizes pa pusgadu un vēlreiz par pusgadu, jo māksliniecei vēl vajadzēja un vajadzēja turpināt darbu pie katras no astoņām gleznām.

Līga Purmale. Dārzs 2. 2015. ae 120x180_600pix

Tas neatbilst ne 21.gs. ātrumiem, ne mūsdienu gleznotāju tempiem, kuriem ik pēc pāris mēnešiem top izstāde. Bet, Līga Purmale ir Līga Purmale, viņai nekāds laiks nediktēs noteikumus, jo viņai ir savējie.

Arī izstādes atklāšana kā tāda, kad tiek aicināta prese, TV, kolēģi un draugi, lai tiktos pie vīna glāzes un jaunās izstādes, Līgai nebūs, jo viņai ir savi plāni, kuros šāds pasākums neiederas.

Vai draugi apvainosies, domāju, ne, jo viņi Līgu pazīst, kā būs ar presi, ar mākslas apskatniekiem, nezinu, jo būs jānāk vien uz izstādi un jāskata , kas Līgas Purmales dārzā un būs ko redzēt un par ko domāt.Gleznotājas dārzā ir krāsa, gaisma, ēna, forma, telpa.

Līga Purmale. Dīķis 1. 2016 ae 120x160_600px

Gleznotājas Līgas Purmales dārzā ir glezniecība, kas domāta vispirms jau tiem , kas šo mākslas veidu meklē, kuriem satikšanās ar to sniedz baudu.

Līgas Purmales glezniecība ir arī noskaņu māksla, tā ir harmonija, ko cilvēks gūst saskaņā ar dabu. Nepārejoša vērtība. Dabas lieluma un smalkuma, jūtīguma pārdzīvojums, to sniedz Līgas Purmales izstāde „KAS DĀRZĀ ?„

Galerija “Daugava”
Ausekļa iela, 1, Rīga
No 31.janvāra

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā