Afiša: Latvijā koncertēs leģendārais blūza un fanka karalis Bonijs Fīldss

Liepājā ar enerģiskiem blūza un fanka ritmiem uzkarsēs leģendārais dziedātājs un trompetists Bonijs Fīldss no ASV. Blūza un fanka leģenda Latvijā viesosies koncertu sērijas “Pasaule Lielajā dzintarā” ietvaros, kas  apmeklētājiem piedāvā unikālas, pasaules atzinību iekarojušu mūziķu uzstāšanās. Liepājā Bonijam Fīldsam uz skatuves pievienosies pašmāju blūza grupa Elastic.

„Īsta mūzika īstu mūziķu izpildījumā,” tieši šie slavenā skatuves mākslinieka Prinsa vārdi precīzi raksturo čikāgieša Bonija Fīldsa patieso muzicēšanas garu un spēles prieku. Gluži kā Prinss, arī trompetists Bonijs Fīldss ir daļa no afroamerikāņu mūziķu paaudzes, kuri dzimuši, lai iekarotu skatuvi.
Savā mūzikā Fīldss prasmīgi apvieno fanku un blūzu – abas Great Black Music sastāvdaļas, kas pašā vasaras karstumā Liepājas koncertzāles apmeklētājiem sola radīt īpaši enerģisku un pacilātu noskaņojumu.

Mūžam enerģiskais šovmenis Bonijs Fīldss rada mūziku, ceļojot pa visu pasauli un piedaloties tādos prestižos mūzikas festivālos kā Jazz à Vienne, Jazz in Marciac, Madajazzcar, Tabarka Jazz Festival un citos. Māksliniekam izdevies izkopt pašam savu skatuves stilu, apvienojot fanku ar retro un futūristiska blūza skaņām. Fīldsa ierakstiem un skatuves priekšnesumiem raksturīga neatvairāma estētika un grūvs.

29. jūlijā / 20:00
k/z “Lielais dzintars”
Liepāja, Radio iela 8

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā