Afiša: Jaungada zvaigznes no “Resto-Rātors” Rīgas tirgū

Ja lietai ķeras klāt “Resto-Rātors” – svētki būs! Šī Latvijas restorānu tīkla paspārnē burziņi vienmēr sanāk ar vis- priekšā: visskaļākie, visgreznākie, visdāsnākie un visradošākie.

Šoreiz “Resto-Rātora” īpašnieks Viktors Ravdive nolēma pārsteigt savus viesus ar īpašu vērienu – sagaidīt Jauno gadu Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā. Īsta vēsturiska ēka pāris soļos no Vecpilsētas. Kur, ja ne šeit, iemiesot trakākās fantāzijas?

Pilsētas uguņošana būs redzama!

Renovētajā, bet pagaidām tukšajā dirižablu angārā 31. decembrī viesus gaidīs patiešām vērienīga programma “Gastro Theater” Kerola stilā – “Alise Brīnumzemē” ir temats, kas vienmēr nostrādā perfekti.


Vakara odziņa ir table mapping jeb 3D projekcijas uz galdiem. Tas nozīmē, ka katram būs savs privāts video šovs visu svētku garumā.

Pievienojam vakariņas ar 7 ēdieniem no kompānijas “Resto-Rātors” vadošajiem pavāriem, 2 alkohola dzērienus – maģisko karsto kokteili, viesus sagaidot, un Prosecco glāzi pusnaktī, tematiskos bārus, “Continental Band” & Evilenas Protektores uzstāšanos dzīvajā, loterijas un balvas, stand-up komiķa un iluzionista Robija Trankaļa priekšnesumu, gaismas šovu no “M-Lite”, smilšu šovu, LED dejas un pat operas dziedātājas šovu pūšamo instrumentu pavadījumā –

sanāk grandioza un neaizmirstama Jaungada nakts.

“Resto-Rātori” ir parūpējušies arī par mazajiem viesiem: viņiem šeit tiks ierīkots atsevišķs rotaļlaukums ar animatoriem un sagatavota speciāla bērnu ēdienkarte.

Ja līdz šim notikumam ballītes “Resto-Rātora” stilā bija reāli krutas, šī Jaungada ballīte kļūs arī par vērienīgāko grupas pastāvēšanas vēsturē – tikai organizācijas procesā piedalās vairāk nekā 200 štata darbinieki. Tos, kas paspēs iegādāties sev vietu zem ziemas zvaigznēm, droši var sākt apskaust!

31. decembrī plkst. 20.00 (ieeja no plkst. 19.00)
Rīgas Centrāltirgus
Rīgā, Nēģu ielā 7
Gastronomijas paviljons
Vakara cena:
Pieaugušajiem: €190
Bērniem: €50 (5-10 gadi)
Rezervēšana: ny2018@restorators.lv
Papildus informācija: +371 27371177

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā