Afiša: Ballīte “Līgo ar plusiem”

Ja vēl neesat izdomājuši, kurp doties gada īsākajā naktī, šī būs lieliska ideja – ballīte Brīvdabas muzejā “Līgo ar plusiem”.  Un, ja pie jums viesojas draugi no ārvalstīm, neko labāku nav iespējams izdomāt – ļaujiet viņiem iegremdēties īstu etno stila Līgo svētku gaisotnē.

Papildus tam, ka būs jautri, un kāpēc noteikti tā būs, mēs arī pastāstīsim… Tātad, papildus iespējai izklaidēties pa pilno, jums radīsies lieliska izdevība iegūt plusu savai karmai.

Visi pasākumā nopelnītie līdzekļi tiks nodoti labdarības fondam “Green Eyes Pets Foundation”. Tas nozīmē rūpes par dzīvniekiem, kam nav māju, dzīvniekiem labvēlīgas izmaiņas likumdošanā un izglītojoši projekti par mūsu mazo draugu aizsardzību.

Un tagad, kā bija solīts, par vakara programmu. Tajā ir tik daudz visa kā! Tradicionālas izklaides, tautiski ēdieni un dzērieni (aperitīvs un uzkožamie ir iekļauti cenā), draiski joki no Latvijas labākajiem Stand Up komiķiem latviešu, angļu un krievu valodā un ugunīgas dejas līdz trijiem naktī talantīgā dīdžeju dueta Bogdan Taran & Max Lomov pavadībā. No lietus nav jābaidās – viss ir pārdomāts un paredzēts.

Kādas cenas? Tūlīt pastāstīsim. Ja biļeti iegādājas līdz 10. jūnijam, tā maksās 35 eiro, līdz 17. jūnijam – 40, pēc tam – 45. Kompānijām, sākot no četriem cilvēkiem, tiks piedāvāta atlaide. Kāda tieši – pārrunāsit pa tālruni +371 2 6369569. Uzmanību: ieeja pasākumā ir atļauta tikai 18 gadus sasniegušām personām.

Līgo ar plusiem
23. jūnijā, plkst. 19.00
Brīvdabas muzejs
Brīvības gatve 440, Rīga

https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/elektroniska-muzika/ligo-ar-plusiem-287468/?&design=bilesuserviss

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā