Afiša: Ķīpsalā notiks izstāde “Bērnu pasaule 2018”

13.–15. aprīlī Ķīpsalā notiks izstāde “Bērnu pasaule 2018”, kuru gaida gan jaunie un topošie vecāki, gan ģimenes, kurās bērni jau sākuši bērnudārza vai skolas gaitas. Izstādē piedalīsies vairāk nekā 160 uzņēmumu.

Jaunumu prezentācijas

Tie, kuri ir bērnu ratiņu meklējumos, būs priecīgi izstādē vienuviet ieraudzīt “Emmaljunga”, “Tako”, “Bebecar”, “ABC-Design”, “Valco baby” un vēl citu zīmolu jaunākās ratu kolekcijas, kuras, iespējams, veikalos nevar pat vēl atrast. Būs iespēja iepazīt arī jauno Latvijas ratu zīmolu – “Pradis”! Ar jaunumiem mēbeļu klāstā pārsteigs tādi pašmāju ražotāji kā “Troll Smiltene” un “Tilibs & Lācis”, bet jaunākās apģērbu kolekcijas dažāda vecuma bērniem piedāvās “Hebe”, “Zaza Couture”, “EcoEmi”, “Petra”, “Rock and Mouse” un “MiniMeLook”. Savukārt grūtniecēm un jaunajām māmiņām “Bogema Lingerie” prezentēs šīs gada pavasara / vasaras veļas kolekciju!

No rotaļām līdz izglītojošām nodarbēm

Visas trīs dienas, kamēr vecāki iepirksies, bērni varēs darboties Bērnu pilsētiņā. Būs iespēja sacensties galda spēļu turnīrā, izmēģināt magnētisko konstruktoru, uzspēlēt lāzertagu, piedalīties interaktīvā viktorīnā, veikt dabaszinātņu eksperimentus, veidot origami, gleznot un zīmēt, piedalīties trases automobiļu sacīkstēs un izbaudīt vēl daudzas citas aizraujošas nodarbes. Turklāt pirmo reizi izstādē ar praktiskām, radošām un muzikālām nodarbēm mazākos apmeklētājus priecēs arī Latvijas Televīzijas “Bērnistaba”.

Pirmo reizi – konkurss “Mini princese”!

“Bērnu pasaules 2018” otrajā dienā, 14. aprīlī, Ķīpsalā pirmo reizi norisināsies skaistuma konkurss “Mini princese”. Piedalīties tajā ir aicinātas meitenes vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Varbūt tieši tava meita, māsa vai mazā draudzene sapņo kļūt par mini princesi?

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā