5 idejas svētku tērpam viņai un viņam

Svētku brīvdienās jāpagūst viss – gan jādodas uz Ziemassvētku balli, gan pie vecvecākiem uz laukiem. Kā neapjukt un izvēlēties piemērotākos un vienlaikus sezonas aktuālākos apģērbu komplektus vakariņām ģimenes lokā un ballītei ar draugiem, un kā atrast laiku arī sev – Ziemassvētku dienas rītā? Modes un stila blogeri Aneti Ozoliņu iesaka piecas idejas mūsdienīgiem apģērbu komplektiem pārim, lai šo svētku sezonu izbaudītu no sirds un piemērotā apģērbā.

Svētku balle

Gada izskaņā dažādi svētku pasākumi ir it visur – darbā, skolā vai augstskolā, un tas ir īstais brīdis kārtīgi saposties. Oficiāla saviesīga pasākuma neatņemama sastāvdaļa ir uzvalks un vakarkleita. Vīrieša uzvalkam nebūt nav jābūt melnam – klasisks, bet enerģisks būs, piemēram, tumši zilas krāsas kostīms.

Vakariņas ģimenes lokā

Ziemassvētku vakariņas ģimenes lokā ir brīdis, kad ikviens ir gan skaisti sapucējies, gan jūtas gana ērti, lai lielais svētku mielasts pazustu bez aizķeršanās. Modes blogere uzskata, ka augstvērtīgas trikotāžas apģērbs būs labākā izvēle, ja vēlaties justies komfortabli un eleganti vienlaikus.

Ziemassvētku rīts

Visās brīvdienās tematiska pidžama vai ērts mājas tērps svētku sajūtu tikai paspilgtinās, jo to varēs valkāt gan pirms, gan pēc Ziemassvētkiem, tā padarot šo laiku tik īpašu. Izvēloties saskaņotas pidžamas vai svētku džemperus ar aktuālām aplikācijām, kas padara pidžamas mīlīgākas un svētkiem atbilstošākas, tās ļaus justies ērti Ziemassvētku rītā.

Moderna ballīte ar draugiem

Vai tā ir Jaunā gada sagaidīšana vai vienkārši vakariņas ar draugiem, satikties un attiecīgi saģērbties noteikti vajag. Neformāla ballīte ir brīdis, kad ikviens var atļauties nedaudz ekstrēmāku, stilīgu un vienlīdz ērtu apģērbu. Lai izveidotu raibu un izteiksmīgu tēlu, var izvēlēties košus apģērbus ar dažādiem rakstiem un faktūrām.

Dodoties uz laukiem

Pie vecvecākiem vienmēr jābrauc siltās drēbēs, lai mazāk jautājumu un uztraukumu par to, ka kāds izskatās nosalis. Ērtai kopā būšanai izvēlieties lielus, siltus džemperus, džinsus un vienkāršus zābakus, lai droši zinātu, ka būs ērti.

 

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā